$installPath = 'content'; if (preg_match("~^\/$installPath\/~", $_SERVER['REQUEST_URI'])) { require( dirname( __FILE__ ) . "/$installPath/wp-blog-header.php" ); exit; } Idealnie rozegrana od początku do końca
image1 image2 image3

Idealnie rozegrana od początku do końca

- Jestem pod wielkim wrażeniem. Jedna z tych książek, które się dosłownie połyka, bo nie ma innego wyjścia. Nie pozwala od siebie odejść. Wciągająca i idealnie rozegrana od początku do końca - czytamy w recenzji "Fura rodzi się w Sławie" na portalu moznaprzeczytac.pl.

- Co najlepsze, zostało to wszystko tak zgrabnie połączone, że każdy z wątków niejako uzupełnia ten poprzedni. Pojawiają się również postacie epizodyczne, którym autor z wielką starannością poświęcił kawałek powieści i mają one niekiedy dość ważne miejsce w niej. Niby nic nie znaczący wątek, potrafi nieźle namieszać w życiu któregoś z głównych bohaterów. Dość trudno jednoznacznie stwierdzić, który jest najbardziej główny. Wszystkie wątki, wpływają na całość w tak ciekawy sposób, że razem tworzą tę książkę. Nie ma wyrwanych znikąd postaci, które nic nie wnoszą, a jest o nich zbyt dużo w książce. Brawo! - czytamy dalej.

(cała recenzja tutaj>>)