Po ludzku: ta strona piecze ciasteczka na Twoim komputerze. W języku urzędowym: ta strona używa cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
image1 image2 image3

Dla bibliotek

Zakup książek:

Biblioteki zainteresowane kupnem książek autorstwa Krzysztofa Koziołka prosimy o kontakt mejlowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wydawnictwo Manufaktura Tekstów oferuje atrakcyjne warunki zakupów książek i rabaty, których wysokość zależy od wielkości zamówienia.

Spotkania autorskie i warsztaty (referencje znajdują się na dole strony):

Wydawnictwo oferuje także:
1. Spotkania autorskie z Krzysztofem Koziołkiem połączone z wykładem na temat kryminału polskiego i kryminału skandynawskiego pt. "Kryminalna zbrodnia w kuchni, czyli przepis na kryminał nieco mroczny, mocno krwisty, a czasami topograficzny".


2. Spotkania autorskie dla młodzieży licealnej i gimnazjalnej pt. "Milliard powodów, dla których kapitalna znajomość języka polskiego się opłaca".

3. Warsztaty dziennikarskie dla młodzieży (lub dorosłych) "Jak jednym słowem uzbroić językową bombę".

4. Warsztaty dziennikarskie dla bibliotekarzy i moderatorów DKK "Bomba emocji między regałami".

5. Warsztaty pisania kryminałów pt. "Literacka bestia nadchodzi".

6. Warsztaty detektywistyczno-dziennikarskie dla dzieci (starsze klasy szkoły podstawowej) pt. "Detektyw na tropie informacji".

Szczegółowe informacje oraz konspekty zajęć dostępne są drogą mejlową.

Relacje ze spotkań autora w całej Polsce można znaleźć tutaj (kliknij>>).

Kontakt w sprawie spotkań autorskich i warsztatów:

O szczegóły dotyczące spotkań autorskich i warsztatów prosimy pytać drogą telefoniczną (601-540-163) lub mejlową na
krzysztofkoziolek@wp.pl.

Pozdrawiamy, Manufaktura Tekstów

  Referencje wystawione przez organizatorów (biblioteki) zajęć prowadzonych przez Krzysztofa Koziołka:

   Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie
   Warsztaty dziennikarskie przeprowadzone przez Krzysztofa Koziołka w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera odbyły się w ramach programu MKiDN "Partnerstwo dla książki". Udział w nich wzięła młodzież gimnazjalna z terenu gminy Krotoszyn. Zajęcia miały miejsce w siedzibie biblioteki oraz w filiach. Łącznie odbyło się 8 spotkań w ciągu 4 dni.
   Zaproszony gość w bardzo przystępny sposób przekazał zebranym tajniki dziennikarstwa. Poprzez doskonały kontakt z młodymi ludźmi sprawił, że spotkanie było pełne emocji, entuzjazmu i odbyło się w fantastycznej atmosferze. Wszyscy się dobrze bawili, na nudę zabrakło miejsca.
   Najważniejszą rzeczą w tych warsztatach dla mnie, jako bibliotekarza, było to, że prowadzący zwracał uwagę na kulturę języka, ortografię a przede wszystkim zachęcał do odwiedzania biblioteki i czytania książek. Wynikiem tego było zapisanie się kilku osób w poczet czytelników i aktywizacja tych, którzy są zapisani, a dawno nie wypożyczali.
   Jeśli ktoś oczekuje energetycznych, skutecznych i ciekawych zajęć dla młodego odbiorcy: zdecydowanie polecam!
   Beata Waleńska, Krotoszyńska Biblioteka Publiczna im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie