image1 image2 image3

Nie pozwól mi umrzeć

   Już wkrótce premiera najnowszej powieści Krzysztofa Koziołka: thrillera medycznego "Nie pozwól mi umrzeć". Tym razem autor w kryminalną intrygę wplata niezwykle kontrowersyjny temat szczepień, doprawiając to wszystko frapującymi wątkami obyczajowymi. Mieszanka, która wyszła spod jego klawiatury: iście wybuchowa!

   Opis z okładki:
   Z jednej strony potężny koncern farmaceutyczny. Z drugiej troje obcych sobie ludzi.
   Damian Saran zgłasza na policji zaginięcie żony, która nie wróciła do domu z pracy w agencji reklamowej. Dalia Chyba przeżywa trudne chwile po rozwodzie będącym efektem rodzinnej tragedii. Komisarz Ryszard Grodzki sprawdza okoliczności śmiertelnego wypadku bliskiej osoby starego znajomego.
   Pozornie niezwiązane ze sobą sprawy łączą się, kiedy wszyscy troje stają na drodze szczepionki, która lada chwila ma trafić na rynek. Na jednej szali znajdą się tysiące ludzkich istnień, na drugiej miliardowe zyski.
   To będzie walka na śmierć i życie.   Blurby z okładki:
   Krzysztof Koziołek po raz kolejny odważył się podjąć kontrowersyjny temat. Jego thriller medyczny wywołał we mnie skrajne emocje. Po lekturze długo nie mogłam ochłonąć. Ta historia trzyma w napięciu aż do samego końca, a przy tym porusza najczulsze struny. Przerażające, że taki dramat mógłby dotknąć praktycznie każdego z nas.
Sara Samusionek, blog "Literacki kącik Sary"

   "Nie pozwól mi umrzeć" to ekscytujący thriller medyczny, w którym sprawy pozornie niemające ze sobą związku nagle się łączą. Książka niesamowicie wciąga, zaskakuje i uświadamia, że tuż obok nas toczą się rozgrywki, o jakich nie mamy pojęcia. Przygotujcie się na plątaninę zagadek i na kluczenie między dobrem a złem, gdzie stawką są bajońskie sumy oraz... ludzkie życie. Nie będziecie się nudzić!
Ewelina Krzewicka, blog "Ejotkowe postrzeganie świata"

  Książka ma 394 strony, okładka miękka ze skrzydełkami (zadruk okładki obustronny). Cena okładkowa: 39,00 zł.

  Już niedługo pojawią się pierwsze recenzje!